Jesteśmy Waszą policją. Razem tworzymy bezpieczne województwo

Bezpieczne święta

2014-12-02, Włoszczowa

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Dla wielu z nas jest to czas zakupów, wyjazdów z domu oraz związanego z tym zamieszania. W tej wielkiej gorączce świątecznej zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Zróbmy wszystko, aby te szczególne dni minęły nam w spokojnej atmosferze.

więcej
2014-12-09 09:38

Spotkanie wigilijne

2014-12-20, Włoszczowa

Wczoraj w sali hotelu "Mariage" we Włoszczowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Podobnie jak w latach ubiegłych w policyjnej wigilii uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.

więcej
2014-12-20 10:45

Uwaga na internetowych oszustów !!!

2014-12-19, Włoszczowa

W ostatnim okresie czasu wzrosła liczba odnotowanych przez włoszczowskich policjantów przypadków oszustw przy zakupach za pośrednictwem Internetu. W związku z tym apelujemy o ostrożność podczas transakcji na aukcjach internetowych i innych portalach  internetowych. Pamiętajmy, że Internet wykorzystują również ludzie nieuczciwi. Oszuści czyhają na swoje ofiary wykorzystując ich nieuwagę, pośpiech, podekscytowanie i chęć posiadania - jak najszybciej i jak najtaniej nabytej rzeczy. Radzimy, jak możemy uchronić się przed tego typu oszustwami, aby nie paść ofiarą internetowych zakupów.

więcej
2014-12-19 08:51

Akcja "Stop Agresji Drogowej"

2014-12-18, Włoszczowa

Jutro tj. 19.12.2014 r. na drogach powiatu włoszczowskiego zostanie przeprowadzona akcja pod nazwą „Stop agresji drogowej”. Głównym jej celem jest:
- zminimalizowanie ilości zdarzeń, a w szczególności wypadków drogowych, na terenie województwa świętokrzyskiego,
- wykluczenie z ruchu kierujących pojazdami, którzy w rażący sposób dopuszczają się naruszeń stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego,
- wytworzenie w świadomości kierujących przekonania o nieuchronności kary w przypadku popełnienia powyższych naruszeń.

2014-12-18 15:20

Bądźmy ostrożni i rozważni na drodze!

2014-12-06, KWP

Apelujemy o rozwagę! W ostatnim czasie, kiedy na trasach regionu mamy niekorzystne warunki atmosferyczne, wcześniej zapada zmrok, a dzień jest krótszy, istnieje zwiększone prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzenia drogowego. To okres, kiedy należy zwiększyć uwagę na drodze ze strony tak pieszych jak i kierowców. Bądźmy ostrożni i kierujmy się rozsądkiem!

2014-12-09 14:05

Policja ostrzega przed tzw. oszustwami „na wnuczka”. Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Niepokojąca jest jednak liczba zgłoszeń dotycząca nowej metody kradzieży – „na policjanta”. W związku z tym apelujemy o ostrożność! Pamiętajmy też, że funkcjonariusze Policji NIGDY nie proszą o przekazanie pieniędzy nieznanej osobie.

więcej
2014-12-18 15:00

Wczoraj w Sali Narad im. mjr Jana Piwnika Ponurego odbyła się debata wojewódzka na temat bezpieczeństwa publicznego, której gospodarzem był Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. Jarosław Szymczyk. Obecny był również Pierwszy Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Rafał Kochańczyk. Debata stanowiła ona podsumowanie wszystkich debat jakie w bieżącym roku przeprowadzono na terenie województwa świętokrzyskiego.

więcej
2014-12-18 15:07

Wczoraj włoszczowscy policjanci uczestniczyli w rozstrzygnięciu szkolnego konkursu plastycznego pod nazwą  „ Bezpieczne dziecko w drodze do szkoły”.  Konkurs został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji we Włoszczowie oraz Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie.

więcej
2014-12-16 10:18
1
2
3
4
5
..
>
>>
X