Nowy rok rozpoczęli od utraty prawa jazdy - Aktualności - KPP Włoszczowa

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy rok rozpoczęli od utraty prawa jazdy

Dla niektórych kierujących rok 2018 nie rozpoczął się zbyt miło. Wczoraj na terenie powiatu włoszczowskiego trzech kierujących utraciło na najbliższe miesiące prawo jazdy za zbyt szybką jazdę. Najwięcej, bo 120 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, jechał 21-letni kierujący Oplem.

Pomimo licznych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze, w dalszym ciągu zdarzają się kierujący, którzy lekceważą i nie przestrzegają przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie zatrzymali uprawnienia 3 kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Wczorajsza pierwsza kontrola miała miejsce o godzinie 8:00 w gminie Moskorzew. 60-letni kierujący Skodą w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Kilka godzin później, tym razem w gminie Krasocin, policjanci włoszczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód m-ki Peugeot, którego 34-letni kierujących jechał o 66 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy.

Swoje uprawnienia stracił również 21-latek z powiatu kieleckiego, który przed godziną 21:00 we Włoszczowie na ul. Jędrzejowskiej jadąc samochodem m-ki Opel przekroczył prędkość o 70 km/h. We wszystkich przypadkach policjanci zatrzymali kierującym uprawnienia i ukarali ich mandatami karnymi.

Ładowanie odtwarzacza...